Kentsel Tasarımda Yeni Normal Webineri

Kentsel Tasarımda Yeni Normal Webineri

COVID-19 ve onun işaret ettiğin diğer salgın hastalık riskleri kentsel tasarımı nasıl değiştiriyor? Geçiş yaptığmız ’yeni normal’de yeni bir kentsel düzenden bahsetmek mümkün mü?

Yerel İzleme Araştırma ve Uygulamalar Derneği sizleri, bu sorulara cevap aranacak “Kentsel Tasarımda Yeni Normal” başlıklı webinara davet ediyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlaması Bölümü’nden Prof. Dr. Handan Türkoğlu, Berlin Humboldt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden Doç. Dr. Tuba İnal Çekiç ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden Araş. Gör. Yasin Barış Göğüş’un katılacağı bu webinarda moderator Yereliz Derneği’nen Elif Avcı olacak.

TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şubesi işbirliğinde, meydanlardan, parklara, kamu hizmet binalarından, insanların yoğun bir şekilde bir arada bulunarak sosyalleştiği restoran, bar gibi sosyal alanların planlanmasına kentsel tasarımı yeni normalde neler bekliyor tartışacağımız bu webinere şehir plancıları ve yerel yönetim çalışanları başta olmak üzere kent ile ilgili çalışan herkesi bekliyoruz.

Kayıt Linki: https://forms.gle/78huWXo1LHde9E9XA